Kontaktinformasjon

Kontaktinformasjon HeatWork

NORGE


Salgsleder/Sør-Norge
Tommy Larsen
tlf 909 25 048
tommy@heatwork.com

Nord-Norge
Rolf-Eirik Ivarsson
tlf 911 02 251
rolf-eirik@heatwork.com

Midt-Norge
Alf Magne Gausen
tlf 906 18 393
alf@heatwork.com

Service og ettermarked:
Roy Korneliussen
tlf 906 00 510
roy@heatwork.com

Markedsansvarlig
Kristin Markussen
tlf 416 19 940
kristin@heatwork.com

Marked
Lisbeth Pedersen
tlf 415 51 421
lisbeth@heatwork.com

Daglig leder
Reidar J. Schille
tlf 901 45 039
reidar@heatwork.com

SVERIGE:
Jesper Ekstrand
tlf: +46 70-314 9888
jesper@heatwork.com

FINLAND
Jens Heinonen
tlf: +358 40 735 6669
jens@heatwork.com

NORGE
HeatWork AS
Skarvenesveien 6
Postboks 353, 8505 Narvik
NORGE
Tlf: [+47] 76 96 58 90
SVERIGE
HeatWork AB
c/o Visma Services AB
Box 34212, s-10025 Stockholm
SWEDEN
Tlf: [+46] 8 22 92 06
FINLAND
HeatWork Finland OY
Kolmas linja 11B
00530 Helsinki
FINLAND
Tlf: [+358] 20 785 1270

Ditt navn - Your name *

E-mail *

Emne - Subject

Melding - Message


Vi utfører service og har komplett delelager!
Vi har komplett delelager med originaldeler til alle våre maskiner. Ved å oppgi maskinnummer og type, finner vi lett riktige deler til din maskin.

Vi leverer raskt til hele Skandinavia med JetPak
Servicetelefon 24 timer i døgnet:
(+47) 488 93 271

For service i Sør-Norge, ta kontakt med hovedkontoret i Narvik.
Skarvenesveien 6, 8514 Narvik
Tlf (+47) 76 96 58 90